تالار پایان نامه ها

مقدمه:

در این بخش بیش از ۲۲ هزار عنوان پایان نامه فارسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران  انجام شده به طور متمرکز  نگهداری می‌شود.

در این بخش پایان نامه‌های نمایه شده در بخش نمایه سازی که از طریق کتابخانه‌های دانشکده‌ای ارسال گردیده است در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. کاربران با حضور در این بخش ضمن بهره مندی از اطلاعات و راهنمایی کارشناس مربوطه، پایان نامه مورد نظر خود را دریافت نموده و در محل مطالعه می‌نمایند. در تالار پایان نامه‌ها کاربران می‌توانند به کمک نرم افزار و یا پورتال کتابخانه، پایان نامه مورد نظر خود را بازیابی و مطالعه کنند. بر اساس قوانین جاری کتابخانه مرکزی خارج نمودن پایان نامه از این بخش اکیدا ممنوع می‌باشد. در حال حاضر کتابخانه مرکزی و کتابخانه‌های اقماری دانشکده‌ای دانشگاه تعداد قابل توجه‌ای از منابع پایان نامه‌ای را جهت جستجو و از طریق پورتال در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هرگونه استفاده و کپی برداری از این منابع تابع قوانین حقوق مولفین دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشد.

برای اطلاع از شرایط استفاده از پایان نامه‌ها و نحوه دسترسی به فایل الکترونیکی پایان نامه‌ها از طریق پورتال به آیین نامه استفاده از  پایان نامه‌ها مراجعه شود.

 

قوانین، دستورالعمل و راهنما:
  1. ارائه کارت شناسایی معتبر الزامی است.
  2. از آوردن هر گونه خوراکی و خوردن و آشامیدن در بخش خودداری کنید.
  3. تلفن همراه و کیف خود در کمدهای بخش قرار دهید.   
  4. پایان نامه‌ها امانت داده نمی‌شود.
  5. از پایان نامه‌ها کپی تهیه نمی‌شود.
  6. عکسبرداری از پایان نامه‌ها ممنوع است.
  7. از پایان نامه‌ها فقط در بخش با هماهنگی کارکنان استفاده کنید، پایان نامه‌ها را از بخش به هیچ وجه بیرون نبرید.
  8. در صورت عدم رعایت قوانین، از ارائه خدمات به شما معذوریم، و در صورت مشاهده موارد خلاف برابر مقررات رفتار می شود.

 

تجهیزات:

رایانه: یک دستگاه ،  زیراکس   ۱ دستگاه  ، قفسه های ریلی فلزی ۳۱ عدد ، صندلی چرخدار  ۱۱ عدد ،  میز مطالعه دو طرفه  ۲ عدد ، میز مطالعه یک طرفه  ۵ عدد ، میز کامپیوتر  ۲ عدد ، میز کامپیوتر دیواری  ۲ عدد

 

نیروی انسانی:

خانم عذرا دواتگر رحیمی

 

ساعات کاری:

ساعت کاری بخش: شنبه تا چهارشنبه : ۸-۱۵:۳۰

 

اطلاعات تماس:

شماره تماس : ۸۶۷۰۵۲۰۵

 بزرگراه همت ، بین بزرگراه شیخ فضل الله نوری و چمران ، دانشگاه علوم پزشکی ایران ، کتابخانه مرکزی ، طبقه اول ، بخش مرجع (تالار کتاب، نشریات و پایان نامه)