برگزاری اولین نشست آشنایی با فعالیتهای بخشهای مختلف کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه

اولین نشست آشنایی با فعالیتهای بخشهای مختلف کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ در تالار کتاب و نشریات واقع در طبقه اول کتابخانه برگزار شد.

این نشست با حضور ریاست محترم کتابخانه مرکزی سرکار خانم دکتر نعمتی، معاونت محترم سرکار خانم اسلامی و تمامی پرسنل کتابخانه برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست آشنایی بیشتر پرسنل بخشهای مختلف کتابخانه با فعالیتهای این بخش و گسترش مشارکت جمعی در ایده پردازی و نیز ارائه راه حل های مختلف حل مساله، فراهم کردن شرایط استفاده از خرد جمعی و بارش افکار بود.

در ابتدای جلسه سرکار خانم دکتر نعمتی به اهمیت برگزاری اینگونه نشستها و تاثیر آن در ایجاد تعامل بیشتر پرسنل بخشهای مختلف کتابخانه در راستای بهینه سازی کارایی کتابخانه در جهت حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم اشاره کردند.

در ادامه این نشست پرسنل این بخش گزارشی از خدمات، آئین نامه ها و فعالیتهای یک سال اخیر را ارائه کردند. سپس بصورت تئوری و عملی آموزش های مرتبط با این بخش از جمله نحوه ثبت نام مراجعان و عضویت، امانت و تمدید مدارک، نحوه جستجو در مجموعه کتابخانه و نحوه استفاده از دستگاه امانت خودکار را به سایر همکاران کتابخانه ارائه کردند. همچنین با مطرح کردن مشکلات مربوطه و پیشنهاد راه حل های ممکن از طریق بحث و گفتگو و پرسش و پاسخ گروهی تبادل نظر شد.

در پایان نشست، چک لیست نظرسنجی توسط حاضرین در جلسه تکمیل گردید.

فایل اسلایدهای مربوط به این نشست را دانلود کنید: معرفی بخش مرجع

 

انتهای خبر/*